Gradinita cu Program Prelungit nr.53 Timisoara

Toboganul din curte!

INSCRIERI

AN SCOLAR 2020-2021

Dragi parinti, pentru inscriere copilului dumneavoastra la unitatea noastra prescolara, va rugam sa descarcati cerere de inscriere de aici in calculatorul dumneavoastra, o deschideti cu un editor pdf, adobe acrobat reader cel mai indicat, o completati, o salvati cu numele copilului dumneavoastra, si apoi, impreuna cu celelalte acte necesare, se trimit pe adresa de mail gradinita53.inscriere@gmail.com . Va rugam, neaparat pe cerere sau in corpul mailului creat si trimis catre noi, sa ne treceti un numar de telefon pentru a usura comunicarea in aceasta perioada in care, noi incercam sa ne adaptam tuturor situatiilor. Va multumim pentru intelegere.

Anunt reinscriere / inscriere invatamant prescolar 2020-2021

Cerere reinscriere invatamant prescolar 2020-2021

Capacitatea Institutiei Gradinitei cu PP NR.53

Nr. de locuri aprobat prin planul de scolarizare pentru an sc. 2020-2021

Locurile libere dupa etapa de reinscriere

Procedura inscriere invatamant prescolar 2020-2021

Proiect plan scolarizare 2020-2021

Cerere inscriere invatamant prescolar 2020-2021

Documente necesare pentru inscrierea in invatamant prescolar 2020-2021

Etapele inscrerii pentru anul scolar 2020-2021

Grafic program de inscrieri 2020-2021.pdf

Anunt dosar medical pentru anul scolar 2020-2021

La nisip!

Patuturile piticilor!

Semne de primavara!

Vrem si noi pilaf gustos!

Activitati practice

vizitatori in gradinita noastra!

Site creat Noiembrie 2007
webdesign by darastean